کمپانی امرسون
میانگین امتیاز این مقاله: 0 از 5
( تاکنون 0 نفر امتیاز داده‌اند )

ادغام پروتکل MTP با محصولات کنترلیِ Emerson’s DeltaV

برای بسیاری از تولیدکنندگان در زمینه‌های شیمیایی، علوم زیستی و داروسازی، آینده با چالش‌ها و فرصت‌های زیادی همراه است.

خوشبختانه تحول دیجیتالی، ابزارهای زیادی را برای کاهش هزینه‌ها و افزایش ظرفیت تولید فراهم کرده است. محصولات ماژولار به تولیدکنندگان این امکان را داده است تا با افزایش سرعت عرضه در بازار، به تقاضای رو به رشد، پاسخ دهند.

فعالیت اخیر کمپانی امرسون

فعالیت اخیر امرسن برای به تصویر کشیدن این روند مفید است. این شرکت اعلام کرد که شروع به ادغام استانداردهای پروتکل مبتنی بر ماژول (MTP) در سیستم‌های کنترلیِ DeltaV و PACSystems خود می‌کند تا به تولیدکنندگان کمک کند هزینه‌های پروژه و عملیات را کاهش دهند و در عین حال زمان تولید محصولات خود را کاهش دهند.

تجهیز اتوماسیون
یک سیستم کنترل ماژولار

MTP توسط انجمن کاربران تکنولوژی اتوماسیون در صنایع، توسعه یافته است. MTP یک رابط کاربریِ خاص ارائه می‌دهد که در یکپارچه‌سازی تجهیزات در کارخانه، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پروتکل، تعاریف استانداردی از کلیه اطلاعات مورد نیاز از محصولات، برای ارتباط با سیستم‌های سطح بالاتر را ارائه می‌دهد، قابلیت همکاری را افزایش داده و اجازه می‌دهد تا ماژول‌های یک فرآیند، جداگانه و بدون پیکربندی، اضافه و حذف شوند.

مزایای استاندارد MTP

به طور معمول، زمان لازم برای تولید یک محصول جدید، چالشی عمده برای صنایع است. با این حال، با استفاده از یک استاندارد مانند MTP، کارهای پیچیده‌ای که قبلاً روزها یا ماه‌ها به طول می‌انجامید، می‌توانند در کمترین زمان انجام شوند. به‌گفته امرسن، MTP می‌تواند هفته‌ها در زمان پروژه و صدها هزار دلار در هزینه‌های یک کارخانه صرفه‌جویی کند.

شان سیمز معاون اول بازاریابی برای پلتفرم DeltaV در امرسون می‌گوید: «MTP یک گام مهم برای کمک به صنایع تولیدی، به منظور پاسخ سریعتر به نیازهای در حال تغییر بازار است. ادغام سیستم‌های اتوماسیون DeltaV و PACSystems و همچنین سیستم‌های اتوماسیون کارخانجات، به تولید ماژولار و منعطف‌تر کمک می‌کند. در نهایت، این کار سرعت عرضه به بازار را برای مشتریان ما بهبود می‌بخشد.»

این مقاله چطور بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید